Focus Dental Clinic Hakkında

Focus Dental Clinic Bodrum Hakkında

FOCUS DENTAL


Focus Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, implant diş ve estetik diş protez uygulamaları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığındaki diğer tüm diş tedavileri alanında deneyimli hekimleriyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Bodrum’da!


Focus Dental, prensip olarak sizlere daha kaliteli, güvenilir ve ileri görüşlü yaklaşım içerisinde daha iyi diş tedavisi ve bakım hizmeti sunmayı amaçlar. Sağlık alanında çalışmanın getirdiği doğal sorumluluk duygusuyla bugüne kadar yerli ve yabancı tüm hastalarına aynı anlayışla yardımcı olmuştur. Focus Dental’de hastanın hayat kalitesini arttıracak tedavi ve hizmetlere ulaşabilmesi ve hasta menfaati kurum politikası olarak önceliklidir.


Focus Dental’de “basit ya da karmaşık” tüm seçenek ve olasılıklar açık ve şeffaf olarak, hasta ile paylaşılır. İleriye dönük yaşanılabilecek tüm riskler hasta ve diş hekimlerimizle birlikte tartışılır. Bu anlayışı sürdürebilmek için diş kliniğinin tümünde diş hekimi kadrosu titizlikle oluşturulmuştur ve tüm hekimler en az 15 senelik deneyim sahibidir. Bunun yanı sıra hastalarının hayat kalitelerini yükseltmek ve sürdürmek için gerekli tüm destek ve tedaviyi almalarını sağlamak üzere yardımcı personel kadrosu da titizlikle seçilmiştir.

Teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan haberdar olmak ve bunlardan hastalarımızın yararına olacak şekilde faydalanmak.

Hastanın yitirdiği fonksiyon, fonetik ve estetiği bir bütünlük içerisinde geri kazandırmak ve sürekliliğini sağlayacak planlamayı yapmak.

Ulusal ve uluslararası eğitimlere düzenli katılım ile tedavi standartlarımızı sürekli geliştirmek. Ülkemize ve bölgemize yeni hizmetler sunmak ve teknolojilerde öncülük etmek.

Yapılan tedavilerin samimi bir hekim hasta ilişkisi ile daha başarılı olduğunu bildiğimizden hastalarımızla olan diyaloğumuzu bu sorumluluk ile yürütmek. Tedavi bilgilerini, nedenlerini ve sonuçlarını hastalarımızla eksiksiz ve şeffaf olarak paylaşmak.

Focus Dental Clinic Bodrum
Focus Dental Diş Kliniği
Focus Dental Clinic İmplant