Diş Estetiği

Focus Dental Bodrum Diş Estetiği

DİŞ ESTETİĞİ BODRUM FOCUS DENTAL

Focus Dental Bodrum diş estetik konusunda lamine diş, seramik kaplama, zirkonyum kaplama, e-max, onlay ve diş beyazlatma seçenekleri arasında tercih yapılmasının yerine, aslen dişlerin ve diş formlarının uyumu, dişlerinizin morfolojik yapısı, dişlerde doğallık efektleri gibi estetik ve teknik detaylarının değerlendirilip uygulanması konusunun fark yarattığı esasını benimsemiştir.

Bodrum Focus Dental Gülüş Dizaynı ekibimiz hasta ve hekim arasındaki iletişimin ileri düzeyde olmasını önceler, hastanın kendi beklentilerini somut ve net bir şekilde hekimine ifade etmesi çok önemlidir. Hekime taleplerinizi somut ve net olarak anlatın, mümkünse fotoğraflardan yararlanın, örneğin Hollywood Smile Bodrum, Bodrum Gülüş Tasarımı ekibimizin yaptıkları işler çeşitli örneklerle fotoğraflanmıştır, gelin beraber size hangi tarz yakışacak beraber bulalım. Estetik diş tedavileri hakkında alanında yetişmiş, bilgili personellerimizle iletişime geçebilir, süreçler hakkında detaylı ve gerçekçi bilgiler edinebilirsiniz.

Estetik dişte deneyimli ve yetkin hekimler ve teknisyenler

Uzun yıllardır estetik diş alanında tecrübeli hekimlerimiz, hizmetlerini sizlere sunmak için Focus Dental Bodrum Diş Estetiği ekibimizi oluşturmakta. Tüm alt ve üst yapıların tasarımı ve üretimi ile seramik uygulamaları kendi alanında yetkin ve deneyimli teknisyen kadrolarımızca yapılmaktadır.

Dijital diş hekimliği, teknolojik donanım!

Ağız içi ölçüler üç boyutlu tarayıcılarla da alınabilmektedir. Kişiye özel gülüş tasarımı ve ölçü yine üç boyutlu olarak bilgisayara aktarılıp tasarlanmaktadır. 3 boyutlu tasarım programları, geçici diş yapımında kullanılan 3D yazıcılar, altyapı üretiminde kullanılan 3D cam cihazlarını da içeren son teknoloji bir laboratuarımız mevcuttur. Focus Dental’de Emax Veneer Bodrum Hollywood Smile 3D cihazlarla çok kolay!

Kaliteli estetik diş materyalleri

Tüm uygulamalarımızda biomedikal sertifikalara sahip, tüm dünyada alanında en iyiler arasında kabul edilen ürünleri kullanmaktayız. Sizlerin aklınızda belirsiz ifadelerin olmadığı, olasılıklar karşısında yapılacakların net olarak ifade edildiği yazılı bir garanti programı sunulmaktadır. Örneğin Focus Dental Bodrum emax veneer seçeneğini değerlendirmeyi unutmayın.

Hasta dostu tedavi politikası

Muayene, röntgenler ve üç boyutlu tomografiden sonra tedavi planınızı hazırlıyoruz. Bu aşamada seçeneklerinizi şeffaf olarak görebilir, tüm sürece hekiminizle birlikte tamamen ücretsiz ve detaylı bir muayene ile karar verebilirsiniz.
Planlama aşamasında tedavi tutarını olasılıkları ile birlikte net bir şekilde ifade ediyor ve çıktısını size veriyoruz. Focus Diş Kliniği Bodrum gizli ya da abartılmış tedavi masrafı çıkarmayacaktır.

Estetik Diş Tedavi Süreçleri

  • Genel sağlık bilgileriniz ve anemneziniz alınır, tedaviyi ilgilendirecek bir husus olup olmadığı araştırılır.
  • Panaromik ve periapikal röntgenleriniz çekilerek, size özel olarak uygun estetik yaklaşım belirlenir ve tedavi planlamanız yapılır.
  • Tedaviye dişlerdeki sağlık ve hijyen sorunları giderilerek başlanmalıdır. Gerekli ise dolgu, kanal tedavisi, diş eti tedavisi gibi alttaki dişlerin sağlığını geri kazanmaya yönelik işlemler ile tedavinize başlanır.
  • Estetik uygulama yapılacak dişler hazırlanır ve aynı seans kompozit geçici kaplamalar yapılarak günlük sosyal hayatınızın etkilenmesinin de önüne geçilerek ilk estetik müdahale gerçekleştirilmiş olunur.
  • Aynı seans ölçünüz alınarak tüm fiziksel ve dijital data tasarım ve üretim süreçlerinin hatasız ilerlemesi için laboratuvarımıza iletilir.
  • Altyapı malzemesi prova edilerek uygunluğu test edilir.
  • Porselenli diş provası ile dişlerin final hali hekim ve hastanın onayına sunulur. Gerekli ise laboratuvardan düzeltmeler istenir.
  • Bakım ve kontroller ile ilgili bilgiler paylaşılır ve garanti belgeniz kaşeli ve imzalı olarak teslim edilir.