Focus Dental Bodrum Hekimlerimiz

Diş Hekimi Mustafa Soner Bilgiç

Diş Hekimi Mustafa Soner Bilgiç

Dt. Mustafa Soner Bilgiç 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul'da mesleğini icra ettiği süre boyunca cerrahi, protetik diş tedavisi, estetik diş hekimliği ve endodonti alanlarıyla ilgilendi. Akademik bilgi, güncel teknolojinin diş hekimliği alanlarında  uygulanması ve yakın hasta-hekim ilişkisinin birleşiminin kilit önem taşıdığı düşüncesi ile diş hekimliğini keyif alarak ve güncel teknolojiyi takip ederek icra etti ve halen etmekte. Tutkulu bir otomobil ve motosiklet sürücüsüdür, aynı zamanda bilgisayar teknolojileri ve müzikle ilgilenmektedir.

Diş Hekimi Yasin Salman

Diş Hekimi Yasin Salman

1975 yılında İstanbul'da doğan Yasin Salman, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini diş hekimi olarak yaptı, ardından 2006 yılına kadar büyüdüğü şehir olan Tekirdağ'da kendi muayenehanesinde çalıştı. 2006 yılında Dt.Sinan Buday ile beraber İstanbul da Citydent Diş Polikliniği'ni kurdu. 2 hekim olarak başladıkları 15 senelik yolculuk 17 hekimli bir polikliniğe dönüştükten sonra, Bodrum'da yaşama hayaliyle Bodrum'a taşındı ve yine İstanbul'da 8 sene beraber çalıştığı Dt. Soykan Köklü ile beraber Focus Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni kurdu.
Diş hekimliğinde kullanılan ekipmanları kendi deyimiyle hep "oyuncakları" gibi gördü. Yıllar içinde edinilen tecrübenin sürekli gelişen teknoloji ile koordine edilmesi gerekliliğini misyon edindi. Bu sebeple diş hekimliğinde çok çeşitli ulusal ve uluslar arası eğitimlere katıldı, bilgi ve birikimlerini bulunduğu kliniğin gelişimine sundu. Özellikle implant üstü oklüzal vidalı kuronlar, estetik diş hekimliği ve dijital diş hekimliğiyle ilgili klinik içerisindeki süreçler kadar laboratuar aşamalarına da yoğunlaştı.
Bir kız çocuğu babası olan Dt.Yasin Salman'ın ilgi alanları deniz, müzik, spor ve hayvanlardır.
Diş Hekimi Dr. Soykan Köklü

Diş Hekimi Dr. Soykan Köklü
Protez Uzmanı

2005 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı sene Başkent Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi anabilim dalında doktora/uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi boyunca implant üstü protezler, CAD/CAM destekli tam seramik restorasyonlar konularında ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yaptı. 2009 yılında doktora tezini tamamlayarak Protez Uzmanı ünvanı aldı. Diyarbakır Askeri Hastanesi'nde askerliğini tamamladı. Sonrasında Ankara ve İstanbul'da çeşitli özel kliniklerde çalıştı. Birçok kongre ve sempozyuma katıldı. İstanbul'da son olarak çalıştığı Citydent Diş Kliniği'nde yoğun olarak yurt içi/yurt dışı hastalarda implant üstü ve estetik diş tedavileri uygulamalarında bulundu. Aynı zamanda klinik işlerinin yapıldığı Felix diş laboratuvarında meraklı olduğu dijital diş tasarım programları ve dijital üretimler üzerine teknisyen arkadaşlarıyla araştırma ve geliştirme yaptı. Meslekteki yeni teknolojiler, yeni cihazlar, yeni uygulamalar ile daha iyi bir sonuç almak için çalışmayı bir "hobi" olarak gördü. Kendisi ile benzer vizyon ve deneyimde olan şimdiki ortağı Yasin Salman ile Citydent diş kliniğinde 8 yıl uyumlu bir şekilde çalıştı. 2022 yılında Bodrum'da Yasin Salman ile birlikte Focus Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni kurdu.
Seyahat etmek, müzik ve sinema ilgi alanıdır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Diş Hekimi Dr. Harika Köklü

Diş Hekimi Dr. Harika Köklü
Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı

2008 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden onur derecesiyle mezun oldu. Doktora ve uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında 2013 yılında tamamladı. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok kongre ve sempozyuma katıldı. Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde makaleleri yayınlandı ve toplantılarda bildiriler sundu. Çalıştığı özel kliniklerde yurt içi/yurt dışı hastalarda implant, sinüs lift operasyonu, gömülü cerrahi diş çekimleri uyguladı. 2016-2021 yılları arasında İstanbul Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde çok sayıda lokal minör cerrahi işlemlerin yanısıra genel anestezi altında tümör, kist ve çene kırığı gibi majör cerrahi ameliyatları yaptı. İnsanlarla iletişim kurmayı değerli bularak, yardımcı olabilme isteğiyle işini severek yapmakta.
Doğa yürüyüşleri, yüzme ve sinema ilgi alanıdır. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Focus Dental Clinic
Çırkan Mahallesi Baki Sokak
B Blok No:1B/1
Bodrum / Muğla

FOCUS DENTAL

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.


GİZLİLİK POLİTİKASI

BÜLTEN

Bizden haber almak için e-posta adresinizi yazınız ve bültenimize üye olunuz

Her Hakkı Saklıdır © 2022 Focus Dental Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.
Tasarım & Hosting Dumanlı