Focus Dental Clinic Bodrum Sık Sorulan Sorular

YİRMİLİK DİŞ ÇEKİMİ VEYA GÖMÜK DİŞ ÇEKİMİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Genellikle yirmi yaş dişlerinin çıkması için yeterli alan kalmadığından çoğu kişide yirmi yaş dişleri veya 20lik diş diye tabir edilen dişiniz gömülü diş olarak kalır ya da kısmen gömük diş görüntüsü verir. 20 lik diş çekimi hakkında genelde sizlerden gelen soruları yanıtlamaya çalıştık.

Yirmilik diş çıkma belirtileri nelerdir?
Diş ve diş etlerinde ağrı, çenede kulakta hissedilen ağrı, baş ağrısı, çiğneme sırasında ağrı, lenf bezlerinde hassasiyet – şişlik, ve kötü ağız kokusu gibi belirtiler verebilir.

20’lik dişler çekilmeli mi?
Tamamen çıkmış, çevre dişeti ve dişin kendisi sağlıklı ise yirmilik dişin çekilmesi gerekmez. Hasta tarafından fark edilmeden 20 lik diş ile ilişkili kistler oluşabilir ve çene kemiğini zayıflatabilir. Mutlaka radyolojik ve klinik muayenesi yapılmalıdır.

20lik diş ne zaman çekilmeli?
Ağrı, enfeksiyon, apse oluşumu varsa, temizlenemeyen konumda olma sonucu diş çürükse, kist ve tümör oluşumuna sebep oluyorsa, proteze engel oluyorsa, komşu dişlere zarar veriyorsa ve ortodontik tedavi sonucu bozulmayı engellemek için çekilmesi gerekir.

Yirmilik diş ağrısı nasıl geçer?
Focus Dental Bodrum yirmilik diş çekimi sonrası çene cerrahınız radyolojik ve klinik değerlendirme sonucu doğru antibiyotik ve ağrı kesiciyi reçete eder. İlaçlar düzenli kullanıldığında ağrı varsa apse kontrol altına alınır. İlgili diş çekildikten sonra tamamen geçer.

Yirmilik diş çekilmezse ne olur?
Çene cerrahınızın verdiği ilacı kullandıktan sonra ağrı şikayeti geçebilir ancak yirmilik dişin iltihabı yani enfeksiyonu tekrarlamadan en kısa zamanda çekilmesi gerekir. İlacın sağladığı iyileşme belirtileri kısıtlı süre için geçerlidir. Bağışıklık zayıfladığında, ağız hijyeninin sürdürülemediği durumlarda diş tekrar ağrı yapmaya başlar.

Ortodontik nedenlerle yirmilik çekimi gerekliyse, çekilmediğinde dişlerdeki çapraşıklık tekrarlayabilir.

Yirmilik diş çekimi ağrılı mıdır?
Lokal anestezi altında konforlu bir şekilde çekim yapılır. 20lik diş çekimi sırasında hasta ağrı hissetmez. 20 lik diş çekimi sonrasında uygun ilaçlar düzenli kullanılarak ve tavsiyelere uyularak süreç rahat geçirilir. Yirmilik diş Bodrum Focus Dental’de sorun olmaktan çıkar.

20 lik diş çekimi fiyatı nedir?
20lik diş çekimi ; yirmilik dişin köklerinin durumu, çevredeki dişeti ve kemiğin çekimi komplike hale getirebilmesi ihtimalleri vardır. Hekimin muayene sonrası gereken operasyona göre yirmilik diş çekimi fiyatı hastalara özel olarak belirlenir.

Yirmiyaş dişi çekimi veya gömük diş tedavisi sonrası dikkat edilmesi gerekenler;

İLK 24 SAAT DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

 1. İşlemden sonraki ilk 2 saat bir şey yiyip içmeyiniz
 2. Banyo yapmayınız
 3. Yumuşak ve ılık gıdalar yiyiniz; yerken ağzınızın işlem yapılmayan yarısını kullanınız
 4. Sigara, kahve, çay veya sıcak herhangi bir içecek içmeyiniz
 5. Bölgeden hafif kan sızıntısı olabilir. Bu durumda, kanı durdurmak için gazlı bez veya pamuk, kağıt peçete, vs uygulamayınız. Ağzınızdaki kan tadını gidermek için ağzınızı su ile çalkalamayınız. Kanamanızın artması durumunda bizimle temasa geçiniz
 6. Yüksekçe yastıkta yatınız
 7. Başınızı eğerek çömelmeyiniz (örneğin ayakkabı çıkarmak için)
 8. Sakız çiğnemeyiniz
 9. Gazlı, köpüren içecekler (kola, vs) içmeyiniz
 10. Alkol almayınız
 11. Ağır egzersiz, spor yapmayınız, ağır kaldırmayınız
 12. Ağrınız olursa size önerilen ağrı kesiciyi kullanınız. Kesinlikle aspirin kullanmayınız. Ağrıyan bölgeye aspirin, veya kolonya alkol vs emdirilmiş pamuk koymayınız.

 İLK 24 SAATTEN SONRA 7-10 GÜN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

 1. Ağzınızda yapılan işlemi görmek için yanak veya dudağınızı germeyiniz. Bu hareket dikişlerinizin açılmasına veya o bölgede yara iyileşmenizin seyrini olumsuz etkileyecek gerilimlere sebep olabilir
 2. Beklenmeyen şişlik, ağrı, kanama, dikiş açılması durumunda hekiminize bilgi veriniz
 3. Ağzınızın işlem uygulanmayan yarısıyla yemek yiyiniz
 4. Sakız çiğnemeyiniz, köpüren gazlı içecekler (kola, vs.) içmeyiniz. Aşırı sıcak soğuk içecek ve gıdalardan kaçınınız
 5. Baharatlı ve acılı gıdalardan kaçınınız
 6. Operasyon bölgesinin temizliğini size tarif edilen şekilde uygulayınız. Ağzınızın diğer kısmındaki dişlerinizin temizliğini ise aksatmayınız

20 yaş dişi çekimi sonrası sigara içebilir miyim?
Sadece yirmiyaş dişi değil tüm diş çekimlerinde sigaradan kaynaklı yara iyileşmesinde gecikme ve kanama sorunlarının gelişebileceğinin farkında olunmalıdır. Focus Dental Bodrum olarak 20lik diş çekimi sonrası mümkünse 3 gün sigara içmemenizi tavsiye ediyoruz, iyileşmenize katkıda bulunacaktır.

Bodrum’da yirmilik diş çekimi nerde yaptırabilirim?
Bodrum’da bulunan çene cerrahisi uzmanımız tarafından panoramik ve dijital tomografik görüntüleme imkanlarımızla detaylı muayene ve bilgilendirilme sonrası diş çekiminizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. 20lik diş çekiminde Bodrum çene cerrahı arayışınız için lütfen Focus Dental Clinic’i arayarak randevu alınız. 20lik diş Bodrum Focus Dental’de sorununuz olmaktan çıkıyor.

Yirmilik Diş Bodrum
İmplant Bodrum

DİŞ BEYAZLATMA HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Herkes gülümsediğinde bembeyaz dişleri olsun ister! Diş sarılığı nasıl geçer? Evde diş beyazlatmak mümkün mü? Dişi en çabuk ne beyazlatır? En iyi diş beyazlatma yöntemi nedir? Lazer ile diş beyazlatma nedir? Zoom diş beyazlatma Bodrum Konacık’taki kliniğinizde yapılıyor mu? Bleaching diş beyazlatma nedir? Diş beyazlatma bandı veya diş beyazlatma kalemi etkili mi? gibi sorular sıkça soruluyor. Aşağıda en çok merak edilen diş beyazlatma / bleaching / whitening işlemine dair sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Diş sarılığı tedavi edilebilir mi? Diş sarılığı nasıl geçer?

Dişlerimizde irsi veya kullanılan ilaçlara bağlı içsel renklenme olabileceği gibi, sık tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerden, tütün kullanımından doğan dışşal diş sarılığı, diş lekeleri olabilmektedir.

Devamlı ve iyi bakım sonradan oluşan bu dışsal renklenmeyi azaltır ancak ideal diş beyazlığına sahip olmak için Bodrum’da diş beyazlatma yapan kliniklere danışmanız en iyi diş beyazlatma yöntemine karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Diş beyazlatma Bodrum Focus Dental’de neler yapılabilir?

Diş beyazlatma (bleaching), diş taşı temizliği işlemi sonrası yapılan polisaj işleminden farklıdır, lazerle ve diş beyazlatma jeli ile dişin kendi renk tonu 2-3 ton kadar açılabilmektedir. Bu işleme ofis tipi beyazlatma adı verilir. Ev tipi beyazlatma (home bleaching) ise hastadan alınan ölçü sonrası üretilen şeffaf bir plağa klinikte kullanılan beyazlatma jeline göre aktif madde oranı daha düşük jellerle hastanın kendisinin evde uyguladığı evde diş beyazlatma yöntemidir.

Ofis Tipi Beyazlatma (Ofis Bleaching) Bodrum Focus Dental’de hangi jel ve aletler kullanılarak yapılıyor?

Diş beyazlatma Zoom olarak bilinen, Philips marka Zoom Diş Beyazlatma cihazı ile yapılmaktadır. Bu yöntem halk arasında sıkça “lazer diş beyazlatma” olarak bilinse de; temel olarak Zoom Bleaching ile sağlanan mavi ışığın dişlerin üzerine sürülen beyazlatma jelindeki aktif maddelerin daha etkili aktive edilmesi yöntemidir. Focus Dental Clinic Bodrum opacelense boost beyazlatma jelini kullanır.

Diş beyazlatma bandı / diş beyazlatma kalemi / beyazlatıcı diş macunu ile klinikte diş beyazlatma arasında fark var mıdır?

Doktor kontrolünde olmayan ve kişilerin temin edebildiği, beyazlatıcı diş macunu, ağız gargarası, diş beyazlatma kalemi, diş beyazlatma bandı gibi ürünler bulunmaktadır. Fakat bu ürünlerin etkisi içlerinde bulunan aktif maddenin düşük oranda olması sebebi ile düşüktür.

Diş Beyazlatma İşlemi Nasıl Bir İşlemdir? Dişi en çabuk ne beyazlatır?

En etkili yöntem olarak ofis tipi diş beyazlatma bilinir. Bleaching işleminde kullanılan beyazlatıcı jelin peroksit oranları daha yüksektir. Diş beyazlatma işlemi uygulanmadan önce; diş taşı temizliği gerekebilir. Seans sonrası yoğun renkli gıdaların (makaron, salça, çikolata) ve içeceklerin (çay, kahve, şarap, vb.) tüketilmemesi ve varsa sigara kullanımını en aza çekilmesi gerekir. Diş beyazlatma Bodrum Focus Dental Klinik te Philips Zoom diş beyazlatma cihazı ile yapılmaktadır.

Ev Tipi Beyazlatma (Home Bleaching) ise daha yavaş, göreceli daha az ama kalıcı etki gösterebilmektedir. Dişinizin kalıbı alınarak üretilen şeffaf plağın içine ev tipi diş beyazlatma jelinden prinç tanesi kadar sıkılması ve gece yatarken dişinize takılması istenir. Klinikte diş beyazlatma işleminde kullanılan jelden daha düşük yüzdeli “Karbamid Peroksit” jel kullanılmaktadır. Focus Dental Clinic Bodrum diş beyazlatma alanında en etkli olarak bilinen opacelense boost diş beyazlatma jelini kullanır.

Kalıcı diş beyazlatma nasıl yapılır?

Hastaya hangi yöntemle diş beyazlatma uygulanması kararı klinikte doktorlarla birlikte alacağınız karar olacaktır.  Yukarıda bahsedilen iki diş beyazlatma yönteminin kombine olarak uygulanması özel durumlar hariç, genelde tavsiye edilen bleaching yöntemidir. Klinikte yapılan diş beyazlatma daha gözle görülür etki yaratırken, evde devam etmenizi isteyeceğimiz ev tipi diş beyazlatma kalıcılığını daha uzun süre sürdürmesini sağlayacaktır.

Diş beyazlatma ücreti ne kadar?

Focus Dental Clinic Bodrum “Diş Kombine Beyazlatma Paketi” ile klinikte diş beyazlatma işlemi üzerine sadece malzeme ücreti ödeyerek ev tipi beyazlatma ile klinikte zoom diş beyazlatma yöntemlerinin kombine edildiği, daha kalıcı ve uzun süren diş beyazlığı mümkündür. Bleaching Bodrum Focus Dental Clinic bünyesinde uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Diş Beyazlatma Bodrum
Diş Sarılığı

SİNUS LIFTING / SİNÜS YÜKSELTME OPERASYONU

Sinüs lifting (sinüs yükseltme, sinüs kaldırma) operasyonu nedir?

Sinüs boşlukları üst çenede küçük ve büyük azı dişler bölgesine yakın komşuluktadır. Sinüs boşluklarında Schneiderian membranı bulunur ve zamanla bu membran ile sinüs boşluklarının sarkması sonucunda üst çene kemiğinin hacmini azaltır. Kemik hacminin azalması, implantın yerleştirilmesine engel oluşturmaktadır.

Sarkan sinüs boşluğu; sinüs kaldırma (lifting) operasyonu ile yükseltilip sinüs boşluklarına sinüs greftleme yapılır, sağlanan sinüs ogmentasyonu ile dişsiz bölgelere implant tedavisi uygulanabilir.

Sinüs lifting (sinüs yükseltme/ kaldırma) operasyonu neden gerekir?

Üst çenede azı ve küçük azı dişlerin erken çekilmiş olması, hastanın sinüs boşluklarının yapısal olarak sarkık olması etkenlerdendir.

Sinüs lifting operasyonları nasıl yapılır? Kaç çeşit sinüs sinüs lifting operasyonu vardır?

Kapalı ve açık olmak üzere iki çeşit operasyon çeşidi vardır. Focus Dental Bodrum’da sinüs lifting operasyonu tekniğine mevcut kemik miktarına göre detaylı tomografik radyolojik incelemeyle karar verilir. Lokal anestezi ile bu operasyonlar uygulanabilmektedir. Ağrısız işlemlerdir.

Kapalı sinüs lifting nasıl yapılır?

Sinüs boşluğuna 6-8 mm kemik mesafesi varsa bu teknik uygulanabilir. Sarkan sinüs membranı özel aletler kullanılarak, implant için oluşturulan yuva içinden kaldırılabilir. Aynı seansta implant bu yuvaya yerleştirilir. Bu tekniğin uygulanması sayesinde 3-4 mm daha uzun implant yerleştirilebilir, bekleme süresi kısalır.

Açık Sinüs Lifting (Lateral) Nasıl Yapılır ?

Kemik mesafesi kapalı sinüs lifting işlemine uygun olmadığında tercih edilir. Daha fazla kemik hacmi kazanabilmek için sinüslere komşu kemiğe bir pencere açılarak sinüs membranı istenen seviyeye yükseltilir. Oluşan boşluğa kemik tozu ve greftleme yapılır. Hastanın kendi kanından prf (trombositten zengin fibrinojen) elde edilerek iyileşmeye destek sağlanabilir. Yeterli kemik desteği alınırsa açık sinüs lifting işlemiyle aynı seansta implant da yerleştirilebilir.

Sinüs lifting’den ne kadar süre sonra implantlar yapılabilir?

Yeterli kemik desteği her iki tip operasyonda da sağlandığı anda sinüs lifting operasyonu ile aynı seansta implantlar yerleştirilebilir. Kemik desteği iyi alınamıyorsa açık sinüs lifting işleminden 4-5 ay sonra ayrı bir operasyonla implant yerleştirilir.

Sinüs lifting operasyonu sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Hassas bir tedavi geçirildiği için dikkatli olunması gereklidir. Sinüsün zarar görmemesi için ilk iki hafta sigara içilmemesi önemlidir. Focus Dental Bodrum sinüs lifting ve tüm diğer operasyonlar sonrası sigara içilmemesini önerir.

Buz uygulaması şişlik, morarma ve ağrıyı azaltmak için önemlidir. 5 dakikalık buz uygulamalarını 10’ar dakika ara ile ilk 24 saat yapın.

Yara bölgesinin korunmasına dikkat ederek yemek yiyin, yumuşak ve ılık gıdalarla beslenin.

Hapşırma ve öksürme sırasında sinüslerde basınç oluşmaması için ağzınızı açık tutun.

Uçağa binmek de sinüslerde basınç oluşturabilmektedir. Seyahat zamanlamanızı hekiminizle kararlaştırın.

Yüzme esnasında dalmak da sinüslerde basınç oluşturur. Buruna su çekmemek, kaçırmamak gereklidir. Burun temizliği yaparken basınç uygulamayın.

Pipetle beslenmeyin, basınç oluşturacaktır. Tükürmemeye çalışın.

Diğer dişlerin, tüm ağız bakımının ve dikişlerin temizliğinin önemi vardır.

Reçete edilen ilaçların düzenli kullanımına özen gösterin.

Sinüs lifting fiyatları ne kadardır?

Kesin bir fiyat aralığının belirlenmesi için hastanın ağız ve diş muayenesinin, radyolojik ve klinik muayenesinin ayrıntılı yapılması gerekir. Sinüs lifting tedavisinin yapılacağı kliniğin, bölgenin anatomisine hakim bilgi ve tecrübede çene cerrahisi uzmanının operasyonu yapacak olması ücretlendirmeyi etkileyen unsurlardır. 

Bodrum sinüs lifting operasyonunu nerede yaptırabilirim?

Bodrum’da bulunan çene cerrahisi uzmanımız tarafından panoramik ve dijital tomografik görüntüleme imkanlarımızla detaylı muayene ve bilgilendirilme sonrası sinüs lifting operasyonunuzu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Sinüs Lifting operasyonu, Bodrum çene cerrahı arayışınız için lütfen Focus Dental Clinic’i arayarak randevu alınız.

Hollywood Smile Bodrum
Sinüs Lifting Bodrum

ALL ON FOUR / ALL ON 4

All on Four (All on 4) implant Nedir?<

All-on-4 tedavisi, tam dişsiz hastalarda belirli açılarla yerleştirilen 4 adet implant üzerine aynı gün diş protezinin yapılmasını sağlayan hızlı ve etkili bir yöntemdir.

All on 4 tedavisi nasıl gerçekleştirilir?

All on four cerrahisi implant cerrahileri ile aynı prosedürdedir. Farklı olarak arka bölgedeki implantlar farklı bir açı ile yerleştirilir.

All on 4 tedavisinin aşamaları nelerdir?

All On Four tedavisi düşünülen hastalara ayrıntılı klinik ve radyolojik muayene yapılmalıdır. Bilgisayarlı tomografi (CT) ile kemik miktarı ve yoğunluğu, bölgenin anatomisi dikkate alınarak planlama yapılır. Lokal anestezi altında dişler çekilerek hemen implantlar da yerleştirilebilir.

All On Four Bodrum Focus Dental’de cerrahi ve protez aşamaları çok önemsenir. Planlamaya uygun 4’er implant yerleştirilmiş hastaya aynı gün geçici diş protezi uygulanır. 3 ay sonrasında hastanın kalıcı protezleri yapılır.

All-on-4 avantajları nelerdir?

Seans sayısının az olması avantajı ile tedavinin kısa sürede tamamlanması mümkündür. Açılı implantlar sayesinde anatomik oluşumlara zarar verilmeden implantlar yerleştirilmiş olur. İmplant sayısı daha az olacağı ve ek cerrahi operasyonlar gerekmeyeceği için ekonomiktir. Temizlenmesi ve bakımı klasik implant üstü sabit protezlere göre kolaydır.

All On Four implant tekniği kimlere uygulanabilir?

İmplant yaptırmaya engel herhangi bir hastalığı olmayan ve yeterli kemik hacmine sahip tüm dişsiz veya dişlerin çekileceği öngörülen hastalara All On Four tekniği uygulanabilir.

All On Four tedavisi ağrılı mıdır?

Lokal anestezi ile yapılan tedavide ağrı hissedilmez. Tüm cerrahi işlemlerden sonra normal olarak karşılaşılan ağrı ve şişlik ise çene cerrahınız tarafından önerilen ilaçlar ile konforlu şekilde atlatılmaktadır.

All-On-Four işlemi sonrası beslenme nasıl olmalıdır?

İşlem sonrası dental implantların üzerine sabitlenen geçici diş protezinizi hemen kullanabilirsiniz. Ancak dental implantlar ile kemiğin kaynaşma süreci olan 3 aylık dönemde doktorunuzun size tavsiye edeceği bir diyet şekliyle beslenmeniz gerekmektedir. 3 aylık süreç tamamlandıktan sonrasında yapılacak daimi protezinizle arzu ettiğiniz şekilde beslenebileceksiniz.

All On 4 fiyatları ne kadardır?

Kesin bir fiyat aralığının belirlenmesi için hastanın ağız ve diş muayenesinin, radyolojik ve klinik muayenesinin ayrıntılı yapılması gerekir. Tedavinin yapılacağı kliniğin başarısı, bölgenin anatomisine hakim bilgi ve tecrübede çene cerrahisi uzmanının operasyonu yapacak olması ücretlendirmeyi etkileyen unsurlardır.

Bodrum all on four tedavisini nerede yaptırabilirim?

Bodrum’da bulunan çene cerrahisi uzmanımız tarafından panoramik ve dijital tomografik görüntüleme imkanlarımızla detaylı muayene ve bilgilendirilme sonrası all on four operasyonunu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. All on four Bodrum all on 4 arayışınız için lütfen bizi arayarak randevu alınız.

All on 4 Bodrum
All on 6 Bodrum

ALL ON SIX / ALL ON 6

All on six (All on 6 ) implant Nedir?

All-on-6 tedavisi, dişlerin tamamının kaybedildiği çenelerde 6 tane implant ile sabit protez yapılmasını sağlayan prosedürdür.

All on 6 tedavisi nasıl gerçekleştirilir?

All on six cerrahisinde normal implant cerrahisi uygulanarak tek çeneye 6 tane implant yerleştirilir.

All on 6 tedavisinin aşamaları nelerdir?

All on six tedavisi düşünülen hastalara ayrıntılı klinik ve radyolojik muayene yapılmalıdır. Bilgisayarlı tomografi (CT) ile kemik miktarı ve yoğunluğu, bölgenin anatomisi dikkate alınarak planlama yapılır. Lokal anestezi altında dişler çekilerek hemen implantlar da yerleştirilebilir. Focus Dental Bodrum all on six tedavisi, cerrahi ve protez aşamalarından oluşur. Planlamaya uygun 6 adet implant yerleştirilmiş hastaya aynı gün geçici sabit diş protezi uygulanabilir. 3 ay sonrasında hastanın kalıcı protezleri yapılır.

All-on-6 avantajları nelerdir?

Eksik olan her bir diş ayrı bir implant uygulaması gerektirmeden tek çeneye uygulanan 6 implant sayesinde sabit dişler ile kalıcı diş estetiği ve çiğneme fonksiyonu kazanılır.

All on 6 implant tekniği kimlere uygulanabilir?

İmplant, yaptırmaya engel herhangi bir hastalığı olmayan ve yeterli kemik hacmine sahip tüm dişsiz, dişlerin çekileceği öngörülen hastalara All on six tekniği uygulanabilir.

All-On-Six tedavisi ağrılı mıdır?

Lokal anestezi ile yapılan tedavide ağrı hissedilmez. Focus Dental Bodrum All On Six İmplant tedavisi sonrası tüm cerrahi işlemlerden sonra normal olarak karşılaşılan ağrı ve şişlik ise çene cerrahınız tarafından önerilen ilaçlar ile konforlu şekilde atlatılmaktadır.

All on Six işlemi sonrası beslenme nasıl olmalıdır?

İşlem sonrası dental implantların üzerine sabitlenen geçici diş protezinizi hemen kullanabilirsiniz. Ancak dental implantların kemiğinizle kaynaştığı 3 aylık dönemde doktorunuzun size tavsiyelerine uymanız gerekmektedir

All on Six fiyatları ne kadardır?

Kesin bir fiyat aralığının belirlenmesi için hastanın ağız ve diş muayenesinin, radyolojik ve klinik muayenesinin ayrıntılı yapılması gerekir. Focus Dental Bodrum All On 6 İmplant başarısı, bölgenin anatomisine hakim bilgi ve tecrübede çene cerrahisi uzmanının operasyonu yapacak olması ücretlendirmeyi etkileyen unsurlardır.

Bodrum’da All on six tedavisini nerede yaptırabilirim?

Bodrum’da bulunan çene cerrahisi uzmanımız tarafından panoramik ve dijital tomografik görüntüleme imkanlarımızla detaylı muayene ve bilgilendirilme sonrası All on six operasyonunuzu rahatlıkla yaptırabilirsiniz. All-on-six Bodrum, all-on-6 implant Bodrum arayışınız için lütfen Focus Dental Clinic’i arayarak randevu alınız.