Focus Dental Bodrum Hekimlerimiz

Diş Hekimi Emin Özdemir

Diş Hekimi Emin Özdemir

1987 yılında doğan Dt. Emin Özdemir İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’da mesleğini icra ettiği süre boyunca cerrahi, protetik diş tedavisi, estetik diş hekimliği alanlarıyla ilgilendi. Akademik bilgi, güncel teknolojinin diş hekimliği alanlarında uygulanması ve yakın hasta-hekim ilişkisinin birleşiminin kilit önem taşıdığı düşüncesi ile diş hekimliğini keyif alarak ve güncel teknolojiyi takip ederek icra etti ve halen etmekte. Bilgisayar teknolojileri, müzik ve bahçe& tarım işleri ile ilgilenmekte olup, seyahat etmekten de çok keyif almaktadır ve İngilizce konuşmaktadır.

Kumru Solar

Diş Hekimi Dr. Kumru Sular

1981 yılında İstanbul’da doğan Dr. Kumru Sular, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Estetik Diş Hekimliği alanında yüksek lisansını, devamında da Restoratif Diş Tedavisi alanında doktora/uzmanlık eğitimini tamamlayarak Uzman unvanı aldı. 5 yıl boyunca Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak akademik kariyerine devam ettikten sonra İstanbul’da çeşitli kliniklerde mesleğini icra etti. Bu süre boyunca akademik ve bilimsel çalışmaları takip ederek, gerek yurt içi, gerekse yurt dışında düzenlenen kongre ve sempozyumlara katıldı, mesleki yayınlarına devam etti. Estetik diş hekimliği, koruyucu diş hekimliği uygulamaları, Hollywood smile, zirkon ve e-max kuronlar, beyazlatma alanlarıyla ilgilendi. Kayak yapmak ve scuba diving ile ilgilenmekte olup hayvanlara karşı aşırı sevgisi ve ilgisi vardır. İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır.

Diş Hekimi Mustafa Soner Bilgiç

Diş Hekimi Mustafa Soner Bilgiç

1985 yılında doğan Dt. Mustafa Soner Bilgiç İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’da mesleğini icra ettiği süre boyunca cerrahi, protetik diş tedavisi, estetik diş hekimliği ve endodonti alanlarıyla ilgilendi. Akademik bilgi, güncel teknolojinin diş hekimliği alanlarında  uygulanması ve yakın hasta-hekim ilişkisinin birleşiminin kilit önem taşıdığı düşüncesi ile diş hekimliğini keyif alarak ve güncel teknolojiyi takip ederek icra etti ve halen etmekte. Tutkulu bir otomobil ve motosiklet sürücüsüdür, aynı zamanda bilgisayar teknolojileri ve müzikle ilgilenmekte ve İngilizce konuşmaktadır. 

Diş Hekimi Dr. Soykan Köklü

Diş Hekimi Dr. Soykan Köklü
Protez Uzmanı

2005 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Aynı sene Başkent Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi anabilim dalında doktora/uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi boyunca implant üstü protezler, CAD/CAM destekli tam seramik restorasyonlar konularında ağırlıklı olmak üzere çalışmalar yaptı. 2009 yılında doktora tezini tamamlayarak Protez Uzmanı ünvanı aldı. Diyarbakır Askeri Hastanesi’nde askerliğini tamamladı. Sonrasında Ankara ve İstanbul’da çeşitli özel kliniklerde çalıştı. Birçok kongre ve sempozyuma katıldı. İstanbul’da son olarak çalıştığı Citydent Diş Kliniği’nde yoğun olarak yurt içi/yurt dışı hastalarda implant üstü ve estetik diş tedavileri uygulamalarında bulundu. Aynı zamanda klinik işlerinin yapıldığı Felix diş laboratuvarında meraklı olduğu dijital diş tasarım programları ve dijital üretimler üzerine teknisyen arkadaşlarıyla araştırma ve geliştirme yaptı. Meslekteki yeni teknolojiler, yeni cihazlar, yeni uygulamalar ile daha iyi bir sonuç almak için çalışmayı bir “hobi” olarak gördü. Kendisi ile benzer vizyon ve deneyimde olan şimdiki ortağı Yasin Salman ile Citydent diş kliniğinde 8 yıl uyumlu bir şekilde çalıştı. 2022 yılında Bodrum’da Yasin Salman ile birlikte Focus Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu.
Seyahat etmek, müzik ve sinema ilgi alanıdır. Evli ve 1 çocuk babasıdır ve İngilizce konuşmaktadır.

Diş Hekimi Yasin Salman

Diş Hekimi Yasin Salman

1975 yılında İstanbul’da doğan Yasin Salman, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini diş hekimi olarak yaptı, ardından 2006 yılına kadar büyüdüğü şehir olan Tekirdağ’da kendi muayenehanesinde çalıştı. 2006 yılında Dt.Sinan Buday ile beraber İstanbul da Citydent Diş Polikliniği’ni kurdu. 2 hekim olarak başladıkları 15 senelik yolculuk 17 hekimli bir polikliniğe dönüştükten sonra, Bodrum’da yaşama hayaliyle Bodrum’a taşındı ve yine İstanbul’da 8 sene beraber çalıştığı Dt. Soykan Köklü ile beraber Focus Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu.
Diş hekimliğinde kullanılan ekipmanları kendi deyimiyle hep “oyuncakları” gibi gördü. Yıllar içinde edinilen tecrübenin sürekli gelişen teknoloji ile koordine edilmesi gerekliliğini misyon edindi. Bu sebeple diş hekimliğinde çok çeşitli ulusal ve uluslar arası eğitimlere katıldı, bilgi ve birikimlerini bulunduğu kliniğin gelişimine sundu. Özellikle implant üstü oklüzal vidalı kuronlar, estetik diş hekimliği ve dijital diş hekimliğiyle ilgili klinik içerisindeki süreçler kadar laboratuar aşamalarına da yoğunlaştı.
Bir kız çocuğu babası olan Dt.Yasin Salman’ın ilgi alanları deniz, müzik, spor ve hayvanlardır ve İngilizce konuşmaktadır.