Focus Dental Clinic Hakkında

Focus Dental Clinic Hakkında

FOCUS DENTAL

Focus Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği, implant diş ve estetik diş protez uygulamaları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığındaki diğer tüm diş tedavileri alanında deneyimli hekimleriyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Bodrum’da!

Focus Dental, prensip olarak sizlere daha kaliteli, güvenilir ve ileri görüşlü yaklaşım içerisinde daha iyi diş tedavisi ve bakım hizmeti sunmayı amaçlar. Sağlık alanında çalışmanın getirdiği doğal sorumluluk duygusuyla bugüne kadar yerli ve yabancı tüm hastalarına aynı anlayışla yardımcı olmuştur. Focus Dental'de hastanın hayat kalitesini arttıracak tedavi ve hizmetlere ulaşabilmesi ve hasta menfaati kurum politikası olarak önceliklidir.

Focus Dental'de "basit ya da karmaşık" tüm seçenek ve olasılıklar açık ve şeffaf olarak, hasta ile paylaşılır. İleriye dönük yaşanılabilecek tüm riskler hasta ve diş hekimlerimizle birlikte tartışılır. Bu anlayışı sürdürebilmek için diş kliniğinin tümünde diş hekimi kadrosu titizlikle oluşturulmuştur ve tüm hekimler en az 15 senelik deneyim sahibidir. Bunun yanı sıra hastalarının hayat kalitelerini yükseltmek ve sürdürmek için gerekli tüm destek ve tedaviyi almalarını sağlamak üzere yardımcı personel kadrosu da titizlikle seçilmiştir.

Hizmet Politikamız

Teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan haberdar olmak ve bunlardan hastalarımızın yararına olacak şekilde faydalanmak.
Hastanın yitirdiği fonksiyon, fonetik ve estetiği bir bütünlük  içerisinde  geri kazandırmak ve sürekliliğini sağlayacak planlamayı yapmak.
Ulusal ve uluslararası eğitimlere düzenli katılım ile tedavi standartlarımızı sürekli geliştirmek. Ülkemize ve bölgemize yeni hizmetler sunmak ve teknolojilerde öncülük etmek.
Yapılan tedavilerin samimi bir hekim hasta ilişkisi ile daha başarılı olduğunu bildiğimizden hastalarımızla olan diyaloğumuzu bu sorumluluk ile yürütmek. Tedavi bilgilerini, nedenlerini ve sonuçlarını hastalarımızla eksiksiz ve şeffaf olarak paylaşmak.
Focus Dental Clinic Bodrum
Focus Dental Klinik Bodrum
Focus Dental Ağız Diş Sağlığı Polikliniği

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Focus Dental Clinic
Çırkan Mahallesi Baki Sokak
B Blok No:1B/1
Bodrum / Muğla

FOCUS DENTAL

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.


GİZLİLİK POLİTİKASI

BÜLTEN

Bizden haber almak için e-posta adresinizi yazınız ve bültenimize üye olunuz

Her Hakkı Saklıdır © 2022 Focus Dental Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.
Tasarım & Hosting Dumanlı